+48 798 510 228 | biuro@v-cad.pl

    Firma powstała w 1997 roku. Siedzibą firmy jest Kraków. Główną ideą V-CAD Architekci jest tworzenie architektury, która harmonijnie komponuje się z naturą i spełnia oczekiwania klientów. Podczas pracy nad projektem współpracujemy z inwestorem i branżami inżynierskimi (branża instalacyjna, branża drogowa, architektura krajobrazu).

    Nasze portfolio

O Firmie

W 1997 w jednym z krakowskich lokali swoją pierwszą siedzibę miało, początkujące wówczas, biuro projektowe V-CAD Architekci. Od tego czasu firma podejmowała się działań zgodnych z realizowanymi przez nią wartościami. Celem oraz ideą przewodnią stało się tworzenie projektów domów, obiektów użyteczności publicznych, a nawet nieruchomości o charakterze przemysłowym w taki sposób, aby nie tylko spełniały one wszelkie wymagania naszych Klientów, ale również wkomponowywały się charakter otoczenia. Do dzisiaj zespół wykonawczy firmy V-CAD Architekci zwraca wiele uwagi na dokładność wykonywanych projektów. Dlatego też w trakcie codziennej realizacji zleceń współpracujemy ze specjalistami z różnych branż (m.in. instalacyjną lub drogową). Jeżeli prace tego wymagają – podejmujemy się również konsultacji z architektem krajobrazu, a o wszystkich naszych krokach informujemy inwestora.


Dlaczego VCAD?


Przekraczając próg naszego krakowskiego biura projektowego oraz powierzając nam zadanie wykonania projektu domu (jednorodzinnego, wielorodzinnego) lub innego, dowolnego obiektu (przemysłowego, komercyjnego, etc.) mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście oraz współpracę opartą na rzetelności. Nasze atuty to duże doświadczenie (ponad dziesięcioletnie), profesjonalizm, umiejętne przeprowadzanie projektów przez procedury urzędnicze, elastyczne podejście do wymagań klientów, oraz pełne zaangażowanie.


O firmie V-CAD Architekci


Firma powstała w 1997 roku. Siedzibą firmy jest Kraków.  Główną ideą V-CAD Architekci jest tworzenie architektury, która harmonijnie komponuje się z naturą i spełnia oczekiwania klientów. Podczas pracy nad projektem współpracujemy z inwestorem i branżami inżynierskimi (branża instalacyjna, branża drogowa, architektura krajobrazu).