+48 798 510 228 | biuro@v-cad.pl

    Firma powstała w 1997 roku. Siedzibą firmy jest Kraków. Główną ideą V-CAD Architekci jest tworzenie architektury, która harmonijnie komponuje się z naturą i spełnia oczekiwania klientów. Podczas pracy nad projektem współpracujemy z inwestorem i branżami inżynierskimi (branża instalacyjna, branża drogowa, architektura krajobrazu).

    Nasze portfolio

Usługi

Nasze biuro projektowe z Krakowa wykonuje różnorodne projekty domów oraz budynków użytkowych.Podstawowe domeny naszej działalności to:

- Architektura mieszkaniowa jednorodzinna
- Architektura mieszkaniowa wielorodzinna
- Architektura użyteczności publicznej / Usługi
- Architektura przemysłowa
- Cmentarze


Realizujemy powierzone nam zlecenia wykorzystując doświadczenie w branży. Zatrudnione w firmie osoby to architekci, którzy w interesujący sposób łączą estetykę z funkcjonalnością. Dzięki temu gotowe rozwiązania odznaczają się bardzo efektownym wyglądem przy zachowaniu walorów użytkowych. Ponadto w naszym biurze architektonicznym dbamy o stały rozwój. Śledzimy uważnie pojawiające się trendy w branży i chętnie wprowadzamy je do projektów. Nasza wiedza pozwala nam na zaoferowanie rzetelnej pomocy oraz profesjonalną realizację usług.


Całkowita obsługa


W sposób kompleksowy zajmujemy się danym projektem budynku bądź domu. Oznacza to, że czuwamy nad planem i kontrolujemy go we wszystkich fazach realizacji.


a) Wstępna faza
Przygotowujemy kompletną dokumentację, potrzebną do rozpoczęcia inwestycji. Sprawujemy kontrolę nad przebiegiem i postępem prac oraz sprawdzamy zgodność działań z obowiązującymi procedurami dotyczącymi warunków zabudowy.


b) Właściwa faza
Kiedy projekt domu lub budynku już jest gotowy, przeprowadzamy go po raz kolejny przez uzgodnienia w urzędach potrzebne do tego, by rozpocząć budowę. Do rozpoczęcia budowy konieczna jest akceptacja następujących organów: Wydziału Architektury dla danego miasta albo gminy, Zarządu Dróg, Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjne, gazowni i zakładów energetyczny oraz innych urzędów komunalnych.


c) Budowa
Po otrzymaniu wszystkich potrzebnych zezwoleń przystępujemy do realizacji. Prowadzimy nadzór autorski nad projektem uczestnicząc aktywnie w budowie. W chwili zakończenia procesu budowlanego sporządzamy dokumenty dla nadzoru budowlanego, aby ukończona budowa została zatwierdzona zgodnie z przepisami (odebrana) Niewiele firm w sposób tak kompleksowy zajmuje się realizacją powierzonych zadań.